شال و روسری یکی از پوشش های خاص برای خانم های ایرانی و مسلمان در سراسر دنیا است . اگر چه خیلی از خانم ها با شال و روسری چندان ارتباط برقرار نمی کنند اما  شال و روسری یک فرصت تمام عیار است برای شیک پوشی و جذابیت، شال و روسری با اندکی تغییرات می تواند یکی از جذابترین بخش های لباس شما باشد و حتی می تواند زیبایی صورت با شال و روسری چند برابر شود .

جنس های متنوع  شال و روسری ، رنگی های متنوع شال و روسری و طرح های خاص شال و روسری  از اصلی ترین ویژگی هایی است که به زیبایی صورت با شال و روسری کمک می‌کند.

طرح ها ی خاص  و رنگ های به کار رفته درشال و روسری می تواند یک هارمونی بی نظیر با صورتتان و آنچه که بر تن دارید ائم از مانتو ، لباس و...را تشکیل می دهد  و شاید همین هارمونی زیبای شال و روسری با صورت فرصتی باشد برای زیباتر شدن و شیک پوشی که خانم هایی که در خارج از ایران روسری ندارند از آن محروم هستند.

مجله اینترنتی شال و روسری میس اسمارت در این مقاله چگونگی زیبایی صورت با شال و روسری را معرفی می نماید . با میس اسمارت همرا باشید .

دو نکته مهم که جهت زیبایی صورت با شال و روسری باید در نظر داشته باشیم هماهنگی رنگ روسری و رنگ چشم است و دیگری داشتن آرایشی طبیعی با شال وروسری است که در ادامه به توضیح کامل آن می پردازیم .

 

هماهنگی رنگ شال و روسری با رنگ چشم

 یکی از زیباترین هماهنگی ها در شال و روسری ، ست کرد ن رنگ شال و روسری با رنگ چشم است. برای این کار دقت و وسواس خاصی داشته باشید زیرا هرچه رنگ شال و روسری به رنگ چشمانتان نزدیک تر باشد هارمونی تشکیل شده شال و روسری با چشم ها زیباتر و دقیق تر است.

خانم هایی که چشمانی روشن به رنگهای سبز ، آبی ، عسلی دارند ، برای ست کردن رنگ چشم با شال و روسری راحت ‌تر و موفق ترهستند زیرا استفاده از رنگهایی با طیف سبز برای این خانم ها می تواند یک شاهکار تمام عیار را پدید می آورد.

در ست کردن شال و روسری با رنگ چشم ها نوع آرایش بسیار مهم است . آرایش صورت با کرم پودری که به رنگ پوست شما نزدیک است و آرایش چشم ملایم با رژ با رنگهای طبیعی  جذابیتی خاص به چهره شما می دهد و بر عکس آرایش غلیظ و سنگین چشم ها ، کرم پودرهای تیره تر از پوست ویا روشن تر از پوست ، رژ با رنگهای به اصطلاح جیغ  چهره شما را مصنوعی نشان می دهد چهره ایی که زیر ماسک آرایش غلیظ پنهان است .

این مهم نیست که مدل بستن شال و روسری چقدر بسته و یا باز باشد مهم این است که موهای شما اخلالی در هماهنگی هارمونیک میان رنگ شال و روسری و چشمان شما پدید نیاورد مگر اینکه رنگ موی شما جزیی از این هارمونی رنگ ها باشد.

 

آرایشی طبیعی با شال و روسری

آرایش کردن برای زیباتر شدن چهره تقریبا به عادت هرروزه خانم‌ها تبدیل شده است وخانم ها به روش‌های مختلفی این کار را انجام می‌دهند . استفاده زیاد از مواد آرایشی و به کار بردن انواع مختلف آن‌ها نه تنها به زیباتر شدن کمکی نمی‌کند بلکه اثر عکس دارد و ممکن است باعث قرار گرفتن در معرض قضاوت‌های نادرست شود. اما آرایش طبیعی چنین نیست و با آرایش به سبک طبیعی هم به جذابیت خود اضافه می‌کنید و هم چهره‌ای طبیعی خواهید داشت.

آرایش طبیعی به معنی این است که عیب های صورت را بپوشانیم و کمی به صورت رنگ دهیم تا شاداب تر به نظر برسد . آرایش غلیظ مانند سایه های خلیجی و... ظاهری غیر طبیعی به شما می دهد . امروزه بسیار از چهره های سر شناس با اینکه ممکن است عیوبی نیز در چهره خود داشته باشند از آرایش طبیعی با شال و روسری استفاده می کنند . از معروف ترین اشخاصی اغلب آرایشی طبیعی دارند از لیلا حاتمی ، مهناز افشار ، ترانه علیدوستی و... می توان نام برد.  

این نکته را در نظر داشته باشید که آرایش صورت هر شخصی رازهایی از شخصیت او را بر ملا می کند . همیشه به این  فکر کنید که آرایش صورتتان در مورد شما چه چیزی می گوید و اینکه چقدر صحیح است ؟ اگر شخصیتت خود را دوست دارید و آرایش شما چیز دیگری می گوید  بهتر است سبک آرایش خود را تغییر دهید .

 

خوشبختانه گروه تولیدی شال و روسری میس اسمارت با تولید انبوه شال و روسری با طرح هایی خاص ، جنس مرغوب و رنگهایی جذاب توانسته است نظر مثبت بسیاری از فعالان عرصه شال و رروسری و مشتریان عزیز را به خود جلب نماید .

کالکشن های شال و روسری میس اسمارت که برای هر فصل از سال ارائه می شود از نظر تنوع درجنس ، طرح و رنگ در بر گیرنده تمام سلایق می باشد .  جهت خرید شال و روسری تکی و یا خرید شال و روسری به صورت عمده می توانید به سایت شال و روسری میس اسمارت Misssmart.ir  و یا اپلیکیشن میس اسمارت مراجعه نمایید .همکاران ما در بخش فروش در 24 شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند .

« میس اسمارت رنگ آمیز لحظات زندگی »

منبع : میس اسمارت