ست کردن مانتو سورمه ای با شال و روسری :
رنگ سورمه ای یک رنگ بسیار کاربردی است و همه خانم ها این رنگ مانتو را در کمد لباس های خود دارند . رنگ های قرمز ، زرشکی ، طوسی ، لیمویی و سفید در کنار رنگ سورمه ای شکیل است .


ست کر دن مانتو نارنجی با شال و روسری :
برای ست کردن مانتوی نارنجی با شال و روسری باید کمی جسارت داشته باشید . مانتوی نارنجی رو می توانید با رنگ هایی مثل آبی و بنفش ست کنید . رنگ ای سفید و مشکی نیز گزینه مناسبی برای یک ست ساده با رنگ نارنجی هستند .
نارنجی پرتقالی رو بهتر است با رنگ لیمویی ، طوسی ،  قهوه ای و زیتونی ست کنید .

 

ست کردن مانتو زرد با شال و روسری :
اگر مانتو زرد دارید می توانید آن را با شال و روسری با رنگ هایی مثل بنفش ، آبی فیروزه ایی ، طوسی  بپوشید .

 

ست کردن مانتو لیمویی با شال و روسری :
مانتو لیمویی رنگ با طوسی بسیار چشم نواز است .این رنگ را می توانید با شال و روسری آبی و قرمز هم ست کنید .

 

ست کردن مانتو زیتونی با شال و روسری :
مانتو سبز زیتونی را می توانید با یک شال و یا روسری بژ ، طلایی ، قهوه ایی و یا یک نارنجی ملایم ست نمایید .

 

ست کردن مانتو سبز زمردی با شال و روسری :
سبز زمردی رنگی است که اکثرا برای مانتوهای مجلسی به کار میرود و در کنار رنگی مثل طلایی بسیار  مجلسی و چشم نواز می گردد  . مانتو سبز زمردی را می توانید با شال و روسری طلایی ، قهوه ایی ، نارنجی ، زرد ، بژ و کرم  ست کنید .

 

ست کردن مانتو سبز روشن با شال و روسری :
رنگ مناسب شال و روسری با مانتو سبز روشن ، قهوه ایی ، لیمویی ، برنز ، قرمزعنابی و طوسی است . 

 

ست کردن مانتو فیروزه ایی با شال وروسری :
مانتو فیروزه ایی رنگ با شال و روسری طلایی و نقره ایی بسیار شکیل است اما سبکی کاملا  مجلسی دارد .  مانتو فیروزه ایی در کنار شال و روسری با رنگ های سفید ، لیمویی ، زرد ، قهوه ایی ، بنفش بادمجانی و کرم زیبا می شود .

 

ست کردن مانتو آبی کاربنی با شال و روسری :
آبی کاربنی یکی از رنگ های مورد علاقه خانم هاست به جرات می توان گفت اکثر خانم ها در کمد لباسهای خود حتما یک مانتو یا لباس آبی کاربنی دارند . آبی کاربنی در کنار سرخابی بسیار زیباست . همچنین این رنگ را می توان با طوسی ، نارنجی ، صورتی ، سفید و زرد ست کرد .

 

ست کردن مانتو بنفش با شال و روسری :
مانتو بنفش با شال و روسری با رنگ های نارنجی ، طوسی ، زرد و سفید مناسب است .مانتو بنفش بادمجانی در کنار طلایی، زرد لیمویی، طوسی و فیروزه ای هماهنگی دارد.

 

ست کردن مانتو مشکی با شال و روسری :
 رنگ مشکی جز رنگ های خنثی است و در کنار هر رنگ دیگری زیبا است و هیچ محدودیتی برای ست کردن با این رنگ وجود ندارد  . ترکیب سفید و مشکی و همچنین ترکیب قرمز و مشکی همیشه زیبا است و توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

 

در پایان باید متذکر شویم که برای ست کردن مانتو با شال و روسری به رنگ پوست خود نیز توجه کنید ، و حتما شال و روسری را انتخاب کنید که علاوه بر مانتو با رنگ پوست و موی شما مطابقت دارد .در انتخاب رنگ ها جهت ست کردن مانتو با شال و روسری جسارت داشته باشید و خود را به یک ترکیب رنگ خاصی محدود نکنید .امیدواریم از مطالب ارائه شده در مورد ست کردن مانتو با شال و روسری توسط مجله اینترنتی شال و روسری میس اسمارت بهره کافی را برده باشید .

 

ست کردن شال و روسری (بخش اول)

ست کردن شال و روسری (بخش دوم)

منبع : میس اسمارت