هماهنگی آرایش با شال و روسری زمینه سبز:

برای آرایش چشم هماهنگ با شال و روسری سبز استفاده از رنگ هایی مثل سبز یشمی ویا صدری ودر گوشه چشم ها رنگ طلایی گزینه مناسبی است . رژ لبهایی با رنگ های نارنجی مات ،قهوه ایی کم رنگ ، گوشتی و آجری روشن برای آرایش لب زیبا می شود .

 

هماهنگی آرایش با شال و روسری زمینه بنفش :

آرایش چشم با رنگ هایی طلایی ، بژ و گاهی خاکستری (تیره ) ودودی ( روشن ) و همینطور انواع بنفش به شکلی که رنگ های تیره در انتهای چشم و رنگ های روشن در در قسمت داخلی و گوشه چشم استفاده شود برای شال و روسری با زمینه بنفش مناسب است . برای رژ لب رنگ بنفش تیره و یا روشن ، براق و یا مات توصیه می شود .

 

هماهنگی آرایش با شال و روسری زمینه صورتی :

پشت چشم ها را می توانید با رنگ هایی چون خاکستری ، سورمه ایی ، آبی روشن ودودی و در گوشه چشم صورتی بسیار روشن و یا سفید براق استفاده کنید .برای آرایش لب ها انواع رنگ صورتی براق ، مات مناسب است .

 

هماهنگی آرایش با شال و روسری زمینه قرمز :

سایه چشم مناسب برای شال و روسری با زمینه قرمز می تواند بک خط دودی تیره که به سمت داخل با کمی خاکستری محو شود و در قسمت میانی از قرمز بسیار روشن و در گوشه چشم از سفید استفاده شود . استفاده از انواع رنگ های قرمز براق و مات برای آرایش لب ها انتخاب درستی است .

 

هماهنگی آرایش با شال و روسری زمینه زرشکی :

برای هماهنگی آرایش با رنگ زرشکی هر چه از این رنگ دور شویم و از رنگ های صورتی روشن و مات استفاده شود بهتر است . آرایش زرشکی رنگ با چه بارنگ پوست تیره و چه روشن گرفته می شود و برای رژ لب انواع صورتی مناسب است .

 

این نکته را در نظر بگیرید که آرایش چشم ها سلیقه ایی است شما می توانید از تنها یک رنگ در پشت چشم یا یک نوار باریک بر روی خط مژه و.... مدل های مختلف دیگر برای سایه استفاده نمایید . برای آرایش لب ها نیز حتما ازخط لبی پر رنگ تراز رژ اصلی بر دور لب ها بکشید سپس رژ هم بر روی خط و هم بر سطح لب  بزنید . مجله اینترنتی شال و روسری میس اسمارت جهت اطلاع بانوانی که به آرایش علاقه مند هستند و به دنبال هماهنگی آرایش با شال وروسری خود هستند این مطلب را جمع آوری نموده است . آرایش تنها بهانه ای برای در ظاهر زیباتر دیده شدن است ، زیبایی را در باطن خود بجویید . در پایان از همراهی شما با مجله اینترنتی شال و روسری میس اسمارت بسیار سپاسگزاریم . لازم به ذکر است جهت خرید شال و روسری به صورت عمده و یا تکی می توانید از اپلیکیشن میس اسمارت و یا سایت رسمی میس اسمارت استفاده نمایید .

 

منبع : میس اسمارت