همه خانم های ایرانی وقت زیادی را صرف آزمایش رنگ های مختلف شال و روسری می کنند و همیشه در فکر این هستند که چگونه یک رنگ شال و یا روسری زیبا انتخاب کنند تا هم به صورت و هم با لباس مورد نظرشان هماهنگ شود . خانم ها برای انتخاب معمولا به فروشکاه های زیادی برای انتخاب روسری می روند و همه جوانب را برای انتخاب شال و روسری مورد نظر جهت هماهنگی با لباسشان می سنجد . در نظر بعضی از خانم ها خرید روسری بسیار آسان و در نظر برخی کار سختی است . فروشگاه اینترنتی میس اسمارت با سابقه ای درخشان در زمینه تولید و فروش شال و روسری در این مطلب به شما کمک می کند که چگونه یک رنگ شال و یا روسری زیبا انتخاب کنید .


همه خانم ها دوست دارند یک کمد مملو از روسری و شال داشته باشند که در آن از هر طرح ، رنگی باشد . این امر تقریبا امکان نا پذیر است شما به اندازه یک فروشگاه فضا نیاز دارید . همچنین انتخاب از این همه مدل و این همه رنگ کار بسیار سختی است و حجم زیاد آزار دهنده است . علاوه بر این در هر فصل و حتی در هر روز محصولات به روز و مناسب فصل توسط برند های معتبراز جمله میس اسمارت ارائه می شود که خرید از آنها بسیار لذت بخش است . به خصوص خرید از فروشگاه های اینترنتی میس اسمارت که علاوه بر راحتی در خرید و دریافت محصول درب منزل ،می توانید طرح های مختلف شال و روسری را با همان کیفیت اصلی و رنگ ها در سایت و یا اپلیکیشن میس اسمارت مشاهده نمایید و با خیال راحت برای خود و یا هدیه به دوستان خرید کنید .
امروزه توصیف های زیادی از رنگ ها و نحوه ست کردن آنها با هم می شود که که خانم ها کمک می کند تا مشخص کنند که با استفاد ه از کدام رنگ ها زیبا تر و شاداب تر به نظر می رسند . علاوه بر این همه ما یک غریزه داریم که آن ما را به رنگ میکشد و بیشتر دوست داریم از این رنگ در انتخاب شال و روسری ویا لباس استفاده کنیم . برای تنوع خوب است که به علایقمان بپردازیم ولی در نظر داشته باشید انتخاب رنگ در خرید شال و روسری برای هماهنگی با لباس و هماهنگی با چهره و رنگ پوست و مو بسیارمهم است . همچنین می توانید از چرخه رنگ استفاده کنید ویا انواع شال و یا رو سری را امتحان کنید


چگونگی انتخاب  رنگ شال و روسری زیبا بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه به چند مورد از آنها  می پردازیم :


ـ سعی کنید رنگ شال و روسری را با مانتو و یا لباستان ست کنید زیا ست کردن یکی از قوانین شیک پوشی است .
ـ از رنگ های نزدیک به هم و یا با یک طیف رنگی و یا مکمل استفاده نمایید .
ـ بهتر است برای انتخاب شال و روسری از قواعد تناسب رنگی ، بین رنگ مو، رنگ پوست و چشم را نیزدر نظر داشته باشید .
ـ معمولا روسری و شال هایی با رنگ های تیره صورت را لاغر و کشیده نشان می دهد و در مقابل روسری با رنگ های روشن صورت را برجسته تر می سازد .
ـ به مراسم و یا مکانی که قرار است در آنجا باشید توجه کنید و با توجه به آن رنگ مناسب را انتخاب نمایید .
ـ با توجه به هر فصلی رنگ شال و روسری و ست مانتو و یا لباس مورد آن فصل را انتخاب کنید .


با توجه به مطالب بالا به راحتی می توانیم دریابیم که چگونه یک رنگ شال و یا روسری زیبا انتخاب کنیم . مسلما هر کدام از موارد نام برده شده نیاز به توضیحات بیشتر دارد که در مقاله های جداگانه مفصل به آنها می پردازیم . فروشگاه اینترنتی شال و روسری میس اسمارت یکی از بزرگترین و خوشنام ترین فروشگاه های تخصصی فروش آنلاین شال و روسری در ایران به شما عزیزان کمک می کند تا به راحتی شال و یا روسری مورد علاقه خود را خریداری نمایید وبا بالاترین کیفیت طرح و رنگ درب منزل تحویل بگیرید. با ما درسایت و یا اپلیکیشن میس اسمارت همراه باشید .

منبع : میس اسمارت