امروزه ظاهر افراد نقش بسزایی در برخورد با دیگران دارد . اگرچه باطن هر فرد اصلی ترین بخش وجودی اوست . ولی ظاهر هر فرد به خصوص در برخورد اولیه بسیارتاثیر گذار می باشد . شال و روسری یکی از اصلی ترین پوشش های خانم های ایرانی است . بهتر است بدانید آنچه که شما را در محیط بیرون از منزل و یا مهمانی ها متمایز میسازد انتخاب مناسب و مدل های مختلف بستن شال و روسری می باشد . پوشش هر فرد نشان دهنده شخصیت اوست و ظاهر آراسته بیش ازهر چیز دیگری سبب جلب  نظرمثبت  سایر افراد می شود . در این مطلب ما قصد داریم شما عزیزان را با مدل های مختلف بستن شال و روسری آشنا کنیم . با فروشگاه اینترنتی شال و روسری میس اسمارت همراه باشید با روش های ساده برای مدلهای مختلف بستن و شال و روسری و انتخاب مناسب آن برای محیطی که در آن حضور دارید . 

در نظر بعضی از افراد برای خاص و آراسته بودن باید با پوششی عجیب دیده شوند ، اما از نظر بسیاری از کارشناسان و طراحان مد و لباس ایرانی متفاوت بودن و آراستگی ، هیچ گونه تناقضی با پوشش اسلامی ندارد . لازم به ذکر است که حتی مدل های مختلف بستن  شال و روسری نشان دهنده شخصیت بانوی ایرانی است . و بانوان باید در موقعیت های مختلف در انتخاب مدل های مختلف شال و روسری توجه ویژه داشته باشند . 
هر شخصی با هر گونه اعتقاد و سلیقه ای می تواند پوششی متفاوت، شیک و آراسته داشته باشد . در ادامه به مدل های مختلف بستن شال و روسری با توجه شرایط متفاوت می پردازیم .

مدل های مختلف بستن شال و روسری  برای میهمانی‌ها و مجالس


چگونگی بستن شال و روسری در مجالس و مهمانی ها نقش بسزایی در ظاهر شما ایفا می کند . باید توجه داشته باید که نحوه بستن شال و روسری می تواند زیبایی یک لباس مجلسی را چند برابر کند و در مقابل یک لباس ساده نیز با اتخاب درست و نحوه بستن صحیح می تواند زیباتر و مجلسی به نظر آید .
بهتراست برای مراسم و مهمانی ها از شال های و روسری هایی که ساتن و یا ابریشمی هستند و وضوح رنگها و درخشش آنها بیشتر است استفاده نمایید تا علاوه بر زیبایی، جلوه بیشتری به لباستان می دهد .

 

مدل های مختلف بستن شال و روسری  برای قرارهای رسمی 


برای قرار های رسمی و روزانه راحتی استفاده بر هر چیز دیگری در انتخاب شال و روسری اولویت دارد .تصورکنید در یک قرار کاری مهم دائما حواستان به روسریتان باشد مثلا گره اش باز نشود ، مدلش به هم نریزد ، روسری و یا شال از سرتان نیافتد و.... 
بنابراین بهترین پیشنهاد برای انتخاب مناسب مدل های مختلف بستن شال و روسری  برای قرارهای رسمی ف مدل هایی است که به دور گردن پیچیده می شوند . این مدل علاوه بر اینکه ظاهر مقتدرانه ای به شما می¬بخشد ، محکم و قرص در جای خود می ماند و شما مجبورنیستید که دائما حواستان به روسریتان باشد و آن را مرتب کنید .

 

مدل های مختلف بستن شال و روسری برای بانوان محجبه  


اغلب مدل های مختلف شال و روسری به گونه ایی طراحی شده اند که کاملا موها را می پوشاند و هیچگونه تضادی با حجاب وپوشش اسلامی نخواهد داشت . اگر شما از جمله بانوانی هستید که پوشش اصلیتان چادر است ، می توانید انواع مدل های مختلف شال و روسری استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی و حفظ حجاب شیک تر هم به نظربرسید . همچنین  با انتخاب انواع مدل های محکم تر شال  و روسری و جنس هایی مثل نخی دقدقه سر خوردن روسری و شال را زیر چادر نداشته باشید .

 

در پایان پیشنهاد فروشگاه اینترنتی شال و روسری میس اسمارت این است که با توجه به محیطی که قرار است در آن شرکت کنید مدل های مختلف بستن شال و روسری را انتخاب نمایید ، قبل از رفتن به محل مورد نظر لباس و یا مانتو خود را با شال ها و روسری هایی  با رنگ ها و جنس های مختلف امتحان کنید و بستن آن را نیز چند بار تمرین کنید و از راحت بودن با مدل مورد نظر اطمینان حاصل نمایید . می توانید برای بستن شال و روسری از سایت ها وو سی دی های آموزشی استفاده کنید .

منبع : میس اسمارت